Przeskocz do treści

Wojciech Danilczuk

  • Stopień żeglarski: Kapitan Jachtowy
  • Wiek: 43 lat
  • Staż morski: >45.000 Mm

Cześć!

Po 12 latach pracy w korporacji, postanowiłem zmienić swoje życie i zacząłem robić to, co kocham. Chce się z wami dzielić moją pasją do wiatru, podróży żeglarskich i rowerowych.

Żegluje od 21 lat. Wszystko zaczęło się od choroby morskiej na jeziorze Ryńskim. Moja natura podróżnika prowadziła mnie na coraz to większe akweny, po przez Bałtyk, Morze Północne, Kanał Angielski, Biskaje i wody Atlantyku. Udział w regatach Poloneza, w 2013 roku, na malutkim 8 metrowym jachcie, utwierdził mnie w przekonaniu, że sztormy są najpiękniejsze w tawernie. W żeglarstwie pociąga mnie możliwość podróżowania z całym swoim dobytkiem, w najodleglejsze zakątki świata oraz nagroda za trud morskich zmagań, którą jest moment podania cum na ląd. 

IMG_6361
DSC03288

Na moich rejsach dbam o pełne bezpieczeństwo, tak aby żeglarstwo było przyjemną zabawą i super frajdą. W portach lubię wieczorne muzykowanie, na melodyce przygrywam znane pieśni i szanty. Poza żeglarstwem, moją pasją są podróże na rowerze.  Postanowiłem połączyć je obie i zacząłem organizować rejsy połączone z turystyką rowerową. Zobacz relacje z moich rejsów  na stronie galerii. 

Posiadam wszystkie uprawnienia do komercyjnego i sportowego prowadzenia rejsów żaglowych po morzach całego świata. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami. Możesz być pewny, że jeśli wybierzesz się ze mną, otrzymasz bezpieczną i profesjonalnie zorganizowaną przygodę, na której nie będziesz się nudzić. 

Zaprasza na moje rejsy, przygody z wiatrem!

Pozdrawiam,

Wojciech Danilczuk

OPINIE

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
aby na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje odnośnie rejsów, czarterów i szkoleń żeglarskich